Hallitus 2021 ja muut edustukset

Maatalouslomittajat ry hallitus ja edustukset Ammattiliitto Jytyssä 2021-


Hallitus

Puheenjohtaja

Anne Ahola Sastamala

0400 - 221 612

anne.ahola65@gmail.com

(ei hoida työsuhdeasioita)



Hallitus

Jäsen Terja Mikola Vehmaa

0400 - 765 306


varajäsen Jaana Pärssinen Vehmaa

040 776 0233

cattleya-amoret@hotmail.com


Jäsen Marjo Ahola Sastamala

050-3731668

marjoahola@outlook.com


varajäsen Jarno Renvall Keuruu

040-5777545

jarno.brandt@luukku.com



Jäsen Teijo Hopealahti Kauhajoki Varapuheenjohtaja

050-592 2863

teijo.hopealahti@kauhajoki.fi



varajäsen Eeva-Liisa Kilponen Alajärvi

040 515 1856

eve@jalkapuu.net


Jäsen Tanja Puustinen-Kiljunen Mikkeli

040 - 531 2568

tanja.puustinen-kiljunen@hotmail.com

varajäsen Veli-Matti Luukkonen Rantasalmi

040-5615209

veli-matti.luukkonen@rantasalmi.fi



jäsen Seppo Mönttinen Iisalmi


040-489 4301

seppo.monttinen@iisalmi.fi


varajäsen Outi Tikkanen Iisalmi

040 7492649

outi.sinikka.tikkanen@gmail.com



Jäsen Ari Ruokangas Muhos

040-508 6841

ari.ruokangas@pp1.inet.fi


varajäsen Sakari Sirviö Sotkamo

040-8356806

sakari.sirviö@luukku.com





Yhdistyksen nuorisovastaava


Antti Juhala Vehmaa

040 - 563 7420

matiasmyyra88@gmail.com


varanuorisovastaava

Jukka Laakko Siikalatva

040 584 8245

jukka.laakko@siikalatva.fi





Jyty liittohallitus


Vesa Toukkala Kurikka

0400-562899

vesa.toukkala@netikka.fi





Jyty liittovaltuusto


Anne Ahola Sastamala

0400-221 612

anne.ahola65@gmail.com


Sakari Sirviö Sotkamo

040-8356806

sakari.sirviö@luukku.com